HORARIS


.

DILLUNS

.

DIMARTS

.

DIMECRES

.

DIJOUS

.

DIVENDRES

.

DISSABTE

.

DIUMENGE

.

SALA 1

SALA 2

SALA 3

SALA 4

SALA BRUC

SALA 1

SALA 2

SALA 3

SALA 4

SALA BRUC

SALA 1

SALA 2

SALA 3

SALA 4

SALA BRUC

SALA 1

SALA 2

SALA 3

SALA 4

SALA BRUC

SALA 1

SALA 2

SALA 3

SALA 4

SALA BRUC

SALA 1

SALA 2

SALA 3

SALA 4

SALA 1

SALA 2

SALA 3

SALA 4

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPORESSIUS

HIPORESSIUS

HIPORESSIUS

HIPORESSIUS

HIPORESSIUS

HIPORESSIUS

HIPORESSIUS

HIPORESSIUS

08:15-09:15

08:15-09:15

08:15-09:15

08:15-09:15

08:15-09:15

WHEEL

08:30-09:30

POWER

08:30-09:30

GENTLE

08:30-09:30

VINYASA

08:30-09:30

RESTORATIVE

YOGA

PILATES

YOGA

PILATES

YOGA

PILATES

YOGA

PILATES

YOGA

ARIADNA

MÀQUINES

ARIADNA

MÀQUINES

ARIADNA

MÀQUINES

ARIADNA

MÀQUINES

ARIADNA

FORMACIÓ

FORMACIÓ

FORMACIÓ

FORMACIÓ

sala 1

sala 1

sala 1

sala 1

sala 1

FORMACIÓ

FORMACIÓ

sala bruc

sala bruc

sala bruc

sala bruc

FORMACIÓ

FORMACIÓ

FORMACIÓ

FORMACIÓ

FORMACIÓ

FORMACIÓ

FORMACIÓ

09:30-11:00

FORMACIÓ

09:30-10:30

FORMACIÓ

FORMACIÓ

09:30-11:00

FORMACIÓ

09:30-10:30

FORMACIÓ

09:30-11:00

09:30-10:30

09:30-12:00

PROFESSORS

PROFESSORS

ASHTANGA

FORMACIÓ DE

PROFESSORS

PROFESSORS

ASHTANGA

FORMACIÓ

VINYASA

09:30-12:00

09:30-10:30

GENTLE

10:00-11:00

09:30-12:00

09:30-10:30

IOGA

09:30-12:00

09:30-10:30

RESTORATIVE

09:30-12:00

09:30-10:30

VINYASA

HIPOPRESSIUS

DE IOGA

DE IOGA

VINYASA

PROFESSORS

DE IOGA

DE IOGA

VINYASA

DE

YOGA

PILATES

YOGA

SPRING

FORMACIÓ

PILATES

D’ALINEACIÓ

PILATES

YOGA

PILATES

YOGA

PROFESSORS

200h Y.A.

YOGA

DE YIN IOGA

200h Y.A.

YOGA

PROFESSORS

ARIADNA

PROFESSORS

MÀQUINES

ARIADNA

PILATES

PROFESSORS

ASHTANGA

MÀQUINES

ARIADNA

PROFESSORS

MÀQUINES

ARIADNA

PROFESSORS

MÀQUINES

ARIADNA

INÉS

DE IOGA

MÈTODE

MÈTODE

MÈTODE

MÈTODE

DE YIN IOGA

sala 1

DE IOGA

sala 1

Bàsic

DE IOGA

VINYASA

sala 1

DE IOGA

sala 1

DE IOGA

ANNA

sala 1

sala 3

200h Y.A.

[+info]

PROGRESSIU

PROGRESSIU

[+info]

[+info]

PROGRESSIU

PROGRESSIU

[+info]

200h Y.A.

sala bruc

ANNA

200h Y.A.

YOGA

sala bruc

200h Y.A.

sala bruc

200h Y.A.

sala bruc

[+info]

300h Y.A.

200h Y.A.

300h Y.A.

200h Y.A.

[+info]

2 PLACES LLIURES

sala 2

[+info]

MÈTODE

2 PLACES LLIURES

[+info]

2 PLACES LLIURES

[+info]

2 PLACES LLIURES

10:30-11:30

PROGRESSIU

10:30-11:30

10:30-11:30

10:30-11:30

10:45-11.45

[+info]

[+info]

[+info]

[+info]

PILATES

200h Y.A.

PILATES

PILATES

PILATES

MAT

MÀQUINES

MÀQUINES

MÀQUINES

MÀQUINES

PILATES

FORMACIÓ

TALLER

TALLER

CURS

SESSIÓ

SESSIÓ

[+info]

INÉS

17 ABRIL

17 ABRIL

24 ABRIL

ESPECIAL

ESPECIAL

sala bruc

sala bruc

sala bruc

sala bruc

sala 3

FORMACIÓ

CAPOEIRA

IOGA

PARINAMA

24 ABRIL

25 D’ABRIL

ASHTANGA

SPECIAL

PEL SISTEMA

YOGA

IOGA I

BIORESPIRACIÓ

VINYASA

CLASS

IMMUNOLÒGIC

DESPERTANT

HARMONITZACIÓ

ALLIBERACIÓ

YOGA

ALBERT

ANDREA

DE MAYA

CHAKRAS

EMOCIONAL

MÈTODE

[+info]

[+info]

ARIADNA

ROGER

ARIADNA

PROGRESSIU

[+info]

[+info]

200h Y.A.

[+info]

SESSIÓ

CURS

SESSIÓ

CURS

[+info]

ESPECIAL

2 MAIG

ESPECIAL

15 MAIG

17:30-18:30

17:30-18:30

17:30-18:30

17:30-18:30

17:30-18:30

17:30-18:30

17:30-18:30

17:30-18:30

17:30-18:30

17:30-18:30

17:30-18:30

17:30-18:30

17:30-18:30

24 ABRIL

DESPERTAR

8 MAIG

BIORECONNEXIÓ

TALLER

TALLER

FLOW

SPRING

RESTORATIVE

IOGA

MAT

GENTLE

17:50-18:50

IOGA

YOGA

IOGA

FLOW

GENTLE

IOGA

YOGA

DANSANT LA

LA SENSIBILITAT

SIVANANDA

LA CATARSIS

ABRIL

ABRIL

YOGA

PILATES

YOGA

17:50-18:50

INFANTIL

PILATES

YOGA

PILATES

D’ALINEACIÓ

WALL

17:50-18:50

INFANTIL

YOGA

YOGA

D’ALINEACIÓ

WALL

NATURA

INTUICIÓ I

IOGA

EXISTENCIAL

INVERTIDES

ACROYOGA

ARIADNA

Bàsic

RONALD

PILATES

VERONICA

ANNA

ARIADNA

MÀQUINES

URI

RONALD

PILATES

VERONICA

ADA

ANDREA

ARIADNA

RONALD

MONTSE

CANALITZACIÓ

ROGER

ARIADNA

I

AMB

sala 1

ANNA

sala 3

MÀQUINES

sala 1

sala 2

sala 3

sala 1

sala 2

MÀQUINES

sala 1

sala 2

sala 3

sala 1

sala 2

[+info]

ARIADNA

[+info]

[+info]

EQUILIBRIS

PARELLA

sala 2

CARMEN

sala bruc

ANNA

[+info]

IVET

IVET

sala bruc

18:40-19:40

18:40 a 19:40

sala bruc

18:40-19:40

18:40-19:40

18:40-19:40

18:30-19:50

[+info]

[+info]

18:40-19:40

18:40-19:40

18:50-19:50

GENTLE

ASANA

AERIAL

YIN FLOW

MAT

VINYASA

AERIAL

IOGA

PILATES

YOGA

CLINIC

18:50-19:50

YOGA

YOGA

PILATES

YOGA

18:40 a 19:50

18:40-19:40

18:40-19:40

18:50-19:50

YOGA

19:20-20:50

INTEGRAL

MÀQUINES

RONALD

URI

PILATES

RONALD

ANDREA

ANNA

RONALD

POWER

YOGA

BACKMITRA

PILATES

ADA

KUNDALINI

ANDREA

ANNA

sala 1

19:20-20:50

sala 3

MÀQUINES

sala 1

sala 2

sala 3

sala 1

YOGA

WALL

YOGA

MÀQUINES

sala 1

YOGA

sala3

sala bruc

KUNDALINI

ARIADNA

RONALD

NÚRIA

ANNA

JEFF

YOGA

sala bruc

19:50-20:50

sala 1

sala 2

sala 3

sala bruc

sala 2

19:50-20:50

19:50-20:50

19:50-20:50

JEFF

19:50-20:50

19:50-20:50

19:50-20:50

RESTORATIVE

YIN

PILATES

VINYASA

sala 2

HATHA

19:50-20:50

VINYASA

BACKMITRA

YOGA

SESSIÓ

19:50-20:50

YOGA

MÀQUINES

YOGA

YOGA

PILATES

YOGA

YOGA

RONALD

20:00-21:00

19:50-20:50

ESPECIAL

PILATES

ANDREA

ANNA

RONALD

URI

MÀQUINES

RONALD

ANDREA

sala 3

VINYASA

GENTLE

19 ABRIL

MÀQUINES

sala 3

sala bruc

sala 1

sala 3

sala 1

sala 3

YOGA

YOGA

MEDITACIÓ

CARMEN

sala bruc

RONALD

NÚRIA

XAMÀNICA

sala bruc

sala 1

sala 2

MANOLO

[+info]

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

TIPUS DE CLASSES / ESTILS :

SUAUS

INTERMITGES

INTENSES

FORMACIONS PROFESSORS

PILATES I HIPOPRESSIUS

YIN

HATHA

VINYASA

FORMACIÓ

MAT

YOGA

YOGA

YOGA

YOGA 200H

PILATES

RESTORATIVE

FLOW

POWER

FORMACIÓ

SPRING

YOGA

YOGA

YOGA

MAT PILATES

PILATES

BACKMITRA

WHEEL

ACRO

FORMACIÓ

POSTPART

YOGA

YOGA

YOGA

REFORMER

AMB NADONS

IOGA

AERIAL

ROCKET

FORMACIÓ

HIPO-

INTEGRAL

YOGA

YOGA

YIN YOGA

PRESSIUS

IOGA

KUNDALINI

ASHTANGA

FORMACIÓ

PILATES

PRENATAL

YOGA

YOGA

VINYASA 200H

MAQUINES

YOGA

YOGA

FORMACIÓ

TERAPÈUTIC

WALL

ASHTANGA

GENTLE

200H

YOGA

FORMACIÓ

IOGA

AVANÇADA

D’ALINIACIÓ

MÈTODE

PROGRESSIU

300H

TOTES LES CLASSES DE LA PRIMERA COLUMNA (SUAUS) SÓN ÀPTES PER A EMBARASSADES

CLASSES REGULARS

No és imprescindible la reserva, però si molt recomanada per a totes les activitats aèries.

ALTA

La opció més econòmica per a realitzar classses regularment.
Tu tries la quota mensual segons el nombre de classes que vols realitzar al mes (les pots realitzar dins del mes ens els horaris que tu vulguis, pots anar variant d’horaris, disciplines i de freqüencia setmanal, disposes de flexibiltitat horaria total).
Matrícula: 25€

ABONAMENTS / CLASSES AÏLLADES

Si vols venir a provar sense encara donar-te d’alta pots comprar classes aïllades o abonaments de classes. No hi ha matrícula.

CURSOS / FORMACIONS

Reserva per aquí la teva plaça al curs o formació que vols realitzar.

HORARI LLIURE

Pots distribuir-te les classes com tu vulguis. Pots anar variant d’horaris i disciplines sense avisar. Troba el moment ideal per practicar. Ningú t’ofereix tantes classes i horaris.

TOTS ELS NIVELLS

Segur trobes el nivell de pràctica que s’adapta millor a tu en aquest moment. T’acompanyem perquè sempre puguis anar evolucionant.

OBERT TOTS ELS MESOS

Perquè no és simplement fer exercici, és un estil de vida que t’acompanya al teu dia a dia.

DIVERSITAT

T’ofereim més disicplines i estils que ningú, disciplines complemetàries per a un desenvolupament integral i holístic.

ACOMPANYAMENT

Si tu ho deitges, t’acompanyem en el teu creixement personal. Sempre en mans de professionals especialitzats.

SALUT

Sóm un equip multidisciplinar de professionals del moviment, fisioterapeutes, ostòpates, nutricionistes, psicòlegs… i treballem per a una salut integral i holística.

WhatsApp chat