HORARIS


.

DILLUNS

.

DIMARTS

.

DIMECRES

.

DIJOUS

.

DIVENDRES

.

DISSABTE

.

DIUMENGE

.

SALA 1

SALA 2

SALA 3

SALA 4

SALA BRUC

SALA 1

SALA 2

SALA 3

SALA 4

SALA BRUC

SALA 1

SALA 2

SALA 3

SALA 4

SALA BRUC

SALA 1

SALA 2

SALA 3

SALA 4

SALA BRUC

SALA 1

SALA 2

SALA 3

SALA 4

SALA BRUC

SALA 1

SALA 2

SALA 3

SALA 4

SALA 1

SALA 2

SALA 3

SALA 4

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

08:15-09:15

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

08:15-09:15

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

08:15-09:15

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

08:15-09:15

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

08:15-09:15

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

HIPOPRESSIUS

WHEEL

08:30-09:30

POWER

08:30-09:30

GENTLE

08:30-09:30

VINYASA

08:30-09:30

RESTORATIVE

08:30-09:30

YOGA

PILATES

YOGA

PILATES

YOGA

PILATES

YOGA

PILATES

YOGA

PILATES

ARIADNA

MÀQUINES

ALBA

MÀQUINES

ARIADNA

MÀQUINES

ARIADNA

MÀQUINES

ARIADNA

MÀQUINES

FORMACIÓ

FORMACIÓ

sala 1

sala 1

sala 1

sala 1

sala 1

FORMACIÓ

FORMACIÓ

sala bruc

sala bruc

sala bruc

sala bruc

sala bruc

FORMACIÓ

FORMACIÓ

FORMACIÓ

FORMACIÓ

FORMACIÓ

FORMACIÓ

09:30-11:00

FORMACIÓ

09:30-10:30

FORMACIÓ

09:30-11:00

FORMACIÓ

FORMACIÓ

09:30-10:30

FORMACIÓ

09:30-11:00

FORMACIÓ

09:30-10:30

FORMACIÓ

PROFESSORS

FORMACIÓ DE

ASHTANGA

PROFESSORS

FORMACIÓ

ASHTANGA

VINYASA

09:30-12:00

09:30-10:30

GENTLE

10:00-11:00

09:30-12:00

09:30-10:30

IOGA

09:30-12:00

09:30-10:30

RESTORATIVE

09:30-12:00

09:30-10:30

VINYASA

HIPOPRESSIUS

09:30-12:00

09:30-10:30

DE IOGA

PROFESSORS

VINYASA

PROFESSORS

DE IOGA

DE

VINYASA

PROFESSORS

YOGA

PILATES

YOGA

SPRING

PILATES

D’ALINEACIÓ

FORMACIÓ

PILATES

YOGA

PILATES

YOGA

FORMACIÓ

PILATES

200h Y.A.

DE YIN IOGA

YOGA

DE MAT

200h Y.A.

PROFESSORS

YOGA

DE MAT

ALBA

PROFESSORS

MÀQUINES

ALBA

PILATES

PROFESSORS

MÀQUINES

NÚRIA

PROFESSORS

ASHTANGA

MÀQUINES

NÚRIA

PROFESSORS

MÀQUINES

ALBA

ASHTANGA

INÉS

PROFESSORS

MÀQUINES

MÈTODE

PILATES

DE YIN IOGA

MÈTODE

PILATES

sala 1

DE IOGA

sala 1

Bàsic

DE IOGA

sala 1

DE IOGA

VINYASA

sala 1

DE IOGA

ANNA

sala 1

VINYASA

sala 3

DE IOGA

[+info]

[+info]

PROGRESSIU

[+info]

[+info]

PROGRESSIU

11:00-12:00

200h Y.A.

sala bruc

ANNA

200h Y.A.

sala bruc

200h Y.A.

YOGA

sala bruc

200h Y.A.

sala bruc

YOGA

200h Y.A.

sala bruc

200h Y.A.

[+info]

200h Y.A.

[+info]

MEDITACIÓ

[+info]

sala 2

[+info]

[+info]

MÈTODE

[+info]

5 FEBRER

MÈTODE

[+info]

GUIADA

10:30-11:30

10:30-11:30

PROGRESSIU

10:30-11:30

10:30-11:30

CURS

PROGRESSIU

10:45-11.45

10:30-11:30

[+info]

[+info]

ARIADNA

PILATES

PILATES

200h Y.A.

PILATES

PILATES

10:45-11:45

200h Y.A.

MAT

PILATES

sala 2

MÀQUINES

MÀQUINES

MÀQUINES

MÀQUINES

POST PART

PILATES

MÀQUINES

TALLER

CURS

MASTERCLASS

SESSIÓ

[+info]

AMB NADONS

[+info]

INÉS

Pròximament

Pròximament

Pròximament

ESPECIAL

sala bruc

sala bruc

sala bruc

sala bruc

INÉS

sala 3

sala bruc

iNVERTIDES

IOGA I

MÈTODE

Pròximament

CURS

sala 1

I

TÈCNIQUES

PILATES

BIORESPIRACIÓ

16:15-17:15

[+info]

16:00-17:00

EQUILIBRIS

RESTAURATIVES

ANNA

ALLIBERACIÓ

IOGA

PILATES

IVET

ANDREA

I JUDITH

EMOCIONAL

PRENATAL

MÀQUINES

[+info]

ARIADNA

ARIADNA

[+info]

[+info]

sala 1

sala bruc

[+info]

[+info]

TALLER

17:00-18:00

Pròximament

17:30-18:30

17:30-18:30

17:30-18:30

17:30-18:30

17:30-18:30

17:30-18:30

17:30-18:30

17:30-18:30

17:30-18:30

17:30-18:30

17:30-18:30

17:30-18:30

17:30-18:30

17:30-18:30

17:30-18:30

PILATES

ACROYOGA

ASHTANGA

SPRING

RESTORATIVE

IOGA

MAT

GENTLE

17:50-18:50

FLOW

YOGA

WHEEL

IOGA

FLOW

GENTLE

PILATES

DANSA

YOGA

17:45-19:00

MÀQUINES

AMB

YOGA

PILATES

YOGA

17:50-18:50

INFANTIL

PILATES

YOGA

PILATES

YOGA

WALL

YOGA

17:50-18:50

INFANTIL

YOGA

YOGA

MÀQUINES

ETÈRIA

WALL

PARELLA

IVET

Bàsic

RONALD

PILATES

VERONICA

ANNA

ARIADNA

MÀQUINES

ALBA

RONALD

ARIADNA

PILATES

VERONICA

ADA

ARIADNA

ARIADNA

RONALD

IOGA

sala bruc

IVET

sala1

ANNA

sala 3

MÀQUINES

sala 1

sala 2

sala 3

sala 1

sala 2

sala 3

MÀQUINES

sala 1

sala 2

sala 3

sala bruc

sala 1

sala 2

D’ALINEACIÓ

[+info]

[+info]

sala 2

CARMEN

sala bruc

13 GENER

ANNA

[+info]

NÚRIA

18:00-19:00

sala bruc

18:40-19:40

18:40-20:40

sala bruc

18:40-19:40

18:40-19:40

18:40-19:40

18:45-19:45

PILATES

18:40-19:40

18:40-19:40

18:50-19:50

GENTLE

LABORATORI

AERIAL

YIN FLOW

MAT

PILATES

sala 3

MÀQUINES

AERIAL

IOGA

PILATES

YOGA

YOGA

18:50-19:50

YOGA

YOGA

PILATES

MÀQUINES

18:30-19:50

18:40 a 19:40

18:40-19:40

18:40-19:40

18:50-19:50

YOGA

19:20-20:50

INTEGRAL

MÀQUINES

RONALD

CÉSAR

PILATES

RONALD

NÚRIA

ANNA

VINYASA

19 FEBRER

sala bruc

POWER

YOGA

BACKMITRA

PILATES

ADA

KUNDALINI

NÚRIA

ANNA

sala 1

19:20-20:50

sala 3

MÀQUINES

sala 1

sala 2

sala 3

sala bruc

YOGA

CURS

YOGA

WALL

YOGA

MÀQUINES

sala 1

YOGA

sala3

sala bruc

KUNDALINI

Primer dimecres

RONALD

19:00-20:30

IVET

RONALD

NÚRIA

ANNA

JEFF

YOGA

del mes

sala bruc

4 FEBRER

19:50-20:50

sala 1

IOGA PEL

sala 1

sala 2

sala 3

sala bruc

12 DE GENER

sala 2

19:50-20:50

19:50-20:50

19:50-20:50

JEFF

[+info]

19:50-20:50

18:40-19:40

19:50-20:50

PILATES

SISTEMA

19:50-20:50

GRATUÏT

YIN

26 DE GENER

PILATES

VINYASA

sala 2

19:50-20:50

VINYASA

PILATES

BACKMITRA

MÀQUINES

IMMUNOLÒGIC

RESTORATIVE

19:50-20:50

19:50-20:50

19:50-20:50

19:50-20:50

YOGA

19:50-20:50

MÀQUINES

YOGA

PILATES

YOGA

INTEGRAL

YOGA

ANDREA

YOGA

GENTLE

HATHA

PILATES

INTRODUCCIÓ

NÚRIA

MEDITACIÓ

ANNA

RONALD

MÀQUINES

RONALD

ANNA

NÚRIA

sala bruc

RONALD

YOGA

YOGA

MÀQUINES

A LA

sala 3

XAMÀNICA:

sala bruc

sala 1

sala 1

sala 2

sala 3

[+info]

sala 3

NÚRIA

IVET

CARMEN

CAPOEIRA

MANOLO

sala bruc

[+info]

sala 3

sala 3

sala bruc

ALBERT

[+info]

[+info]

TIPUS DE CLASSES / ESTILS :

SUAUS

INTERMITGES

INTENSES

FORMACIONS PROFESSORS

PILATES I HIPOPRESSIUS

YIN

HATHA

VINYASA

FORMACIÓ

MAT

YOGA

YOGA

YOGA

YOGA 200H

PILATES

RESTORATIVE

FLOW

POWER

FORMACIÓ

SPRING

YOGA

YOGA

YOGA

MAT PILATES

PILATES

BACKMITRA

WHEEL

ACRO

FORMACIÓ

POSTPART

YOGA

YOGA

YOGA

REFORMER

AMB NADONS

IOGA

AERIAL

ROCKET

FORMACIÓ

HIPO-

INTEGRAL

YOGA

YOGA

YIN YOGA

PRESSIUS

IOGA

KUNDALINI

ASHTANGA

FORMACIÓ

PILATES

PRENATAL

YOGA

YOGA

VINYASA 200H

MAQUINES

YOGA

YOGA

FORMACIÓ

TERAPÈUTIC

WALL

ASHTANGA

GENTLE

200H

YOGA

FORMACIÓ

IOGA

AVANÇADA

D’ALINIACIÓ

MÈTODE

PROGRESSIU

300H

TOTES LES CLASSES DE LA PRIMERA COLUMNA (SUAUS) SÓN ÀPTES PER A EMBARASSADES

CLASSES REGULARS

No és imprescindible la reserva, però si molt recomanada per a totes les activitats aèries.

ALTA

La opció més econòmica per a realitzar classses regularment.
Tu tries la quota mensual segons el nombre de classes que vols realitzar al mes (les pots realitzar dins del mes ens els horaris que tu vulguis, pots anar variant d’horaris, disciplines i de freqüencia setmanal, disposes de flexibiltitat horaria total).
Matrícula: 25€

ABONAMENTS / CLASSES AÏLLADES

Si vols venir a provar sense encara donar-te d’alta pots comprar classes aïllades o abonaments de classes. No hi ha matrícula.

CURSOS / FORMACIONS

Reserva per aquí la teva plaça al curs o formació que vols realitzar.

HORARI LLIURE

Pots distribuir-te les classes com tu vulguis. Pots anar variant d’horaris i disciplines sense avisar. Troba el moment ideal per practicar. Ningú t’ofereix tantes classes i horaris.

TOTS ELS NIVELLS

Segur trobes el nivell de pràctica que s’adapta millor a tu en aquest moment. T’acompanyem perquè sempre puguis anar evolucionant.

OBERT TOTS ELS MESOS

Perquè no és simplement fer exercici, és un estil de vida que t’acompanya al teu dia a dia.

DIVERSITAT

T’ofereim més disicplines i estils que ningú, disciplines complemetàries per a un desenvolupament integral i holístic.

ACOMPANYAMENT

Si tu ho deitges, t’acompanyem en el teu creixement personal. Sempre en mans de professionals especialitzats.

SALUT

Sóm un equip multidisciplinar de professionals del moviment, fisioterapeutes, ostòpates, nutricionistes, psicòlegs… i treballem per a una salut integral i holística.

WhatsApp chat